Nowa edycja „Katalogu Branżowego Stali Nierdzewnych”, dedykowanego nie tylko szeroko pojętemu sektorowi stali nierdzewnych, ale także innym gałęziom przemysłu, które są odbiorcami lub użytkownikami materiałów, produktów i wyrobów z tych stali, jest już od pewnego czasu dostępny.  Jest to jedyne na rynku, co roku gruntownie uaktualniane źródło podstawowych informacji o podmiotach działających w stalach nierdzewnych. Posiada przejrzystą i czytelną strukturę, ułatwiającą błyskawiczne zdobycie i uporządkowanie informacji o kontrahentach. KATALOG to spis wybranych przedsiębiorstw z polskiej, niemieckiej, czeskiej i słowackiej branży stali nierdzewnych – przedstawicieli pro­ducentów, firm handlujących materiałami i półproduktami ze stali odpornych na korozję oraz świadczących usługi serwisowe i komplementarne dla branży. Za­wiera szczegółowe dane teleadresowe, adresy mailowe i stron internetowych oraz zwięzłą ofertę produktowo-usługową.

Katalog jest profesjonalną platformą prezentacji, dzięki której firmy mogą w ciekawy sposób przedstawić swoją ofertę oraz zadbać o swój wizerunek. Zamieszczenie wpisu firmy wraz z logotypem, ze zdjęciami lub w postaci reklamy pomaga wzmocnić przekaz do klienta, wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji i ugruntować jego pozycję.

KATALOGBranżowyStaliNierdzewnych wydawany jest spółkę Focus Nierdzewne, zarówno w wersji drukowanej, dystrybuowanej do wielu podmiotów działających w sektorze stali nierdzewnych oraz podczas różnych wydarzeń i spotkań branżowych, ale także w wersji elektronicznej.

Więcej na stronie KatalogBranżowyStaliNierdzewnych