Mój wpis

Wpis podstawowy – bez logo i adresu e-mail – jest bezpłatny

Tu wpisz oferowane przez firmę produkty i świadczone usługi. Maksymalna ilość znaków to 256. Wyszukiwarka na tej stronie korzysta z techniki wyszukiwania pełnotekstowego.

Wpis odpłatny zawierający podlinkowany adres strony www i adres e-mail

Opcjonalnie można podać linki do adresu e-mail i strony głównej, a także dane osoby kontaktowej/partnera handlowego. Wpis firmy z aktywnymi linkami w adresie e-mail i strony głównej umożliwia potencjalnym partnerom biznesowym i klientom bezpośredni i szybki kontakt.

Wpis z podlinkowaną stroną www i adresem e-mail kosztuje 300 zł netto/ na rok.

Wpis odpłatny rozszerzony, zawierający logo, link do strony www oraz adresu e-mail

Aby Twój wpis był wyjątkowy i zawsze pojawiał się wysoko w wynikach wyszukiwania, możesz opcjonalnie dodać swoje logo. Wpis z logo - zawierający linki do e-maila i strony głównej - wyróżnia Twoją firmę spośród wielu konkurentów i zwiększa atrakcyjność oferty!

Wpis z logiem oraz podlinkowaną stroną www i adresem e-mail kosztuje 600 zł netto/ rok.

Wpis odpłatny rozszerzony zawierający logo, link do strony www i e-mail, profil firmy, katalog produktów, film wizerunkowy/reklamowy i zdjęcia

Wpis firmy możecie Państwo dodatkowo rozszerzyć o szczegółowy profil firmy (maks. 1000 znaków) wraz ze zdjęciami, katalogiem produktów oraz firmowymi filmami prezentacyjnymi.

Wpis j.w. rozszerzony dodatkowo o profil firmy, katalog produktów, zdjęcia i film kosztuje 1100 zł netto za cały rok.

* Wymagane